Nagrodzeni Złotym Medalem MTP SECUREX 2016

złote medale przyznane
1. VENO- oprogramowanie do wizualizacji i integracji systemów zabezpieczania
AAT HOLDING S.A., Warszawa

Oprogramowanie VENO integruje systemy PPOŻ, CCTV, SSWiN, KD oraz inne, zapewniając wyższą efektywność w zarządzaniu bezpieczeństwem całego obiektu niż każdy z tych systemów osobno. Dzięki temu operator może szybko i precyzyjnie określić przyczynę alarmu oraz podjąć działania stosowne do danej sytuacji. Oprogramowanie pozwala integrować inne systemy automatyki budynkowej w oparciu o moduły VENO, co stanowi podstawę do budowy systemu inteligentnego budynku.

2. System sygnalizacji pożarowej POLON 6000
Polon-Alfa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Bydgoszcz

Picture2System POLON 6000 umożliwia szybkie wykrycie i sygnalizowanie pożaru, precyzyjne wskazanie miejsca jego powstania, wysterowanie przeciwpożarowych urządzeń alarmowych i zabezpieczających, przekazanie informacji do właściwych służb interwencyjnych. Tworzą go nowe centrale o architekturze rozproszonej i nowe elementy liniowe serii 6000 (czujki pożarowe, sygnalizatory akustyczne, itd.), uzupełnione o niektóre elementy serii 4000 ze zmienionym oprogramowaniem.

3. Sygnalizator głosowo- optyczny zewnętrzny SGO-Pgz2
W2 Włodzimierz Wyrzykowski, Białe Błota

POLSKI PRODUKT-zewnętrzny sygnalizator SGO-Pgz2 przeznaczony do stosowania w systemach SAP. Umożliwia tworzenie komunikatów alarmowych głosowych dostosowanych do specyfiki obiektu. Komunikaty mogą zmieniać się dynamicznie w zależności od rozwoju scenariusza pożarowego. Część akustyczna uzupełniona jest o człon optyczny (palnik ksenonowy). Produkt zwiększa skuteczność alarmowania o zagrożeniu generując precyzyjne, zrozumiałe komunikaty, również wielojęzyczne.

4. Zasysająca czujka dymu i ognia Cirrus HYBRID
Protec Fire Detection plc, Wielka Brytania
Zgłaszający: D+H Polska Sp. z o.o., Wrocław

Cirrus HYBRID to pierwsza na rynku czujka zasysająca, która posiada zintegrowane dwie technologie detekcji: optyczną oraz komorę mgłową (Wilsona). Czujka jest w stanie wykryć więcej typów pożarów (od pożarów z niewidocznym dymem, do takich z dużą ilością widzialnego dymu) i jest całkowicie odporna na fałszywe alarmy powstałe na skutek kurzu, pyłu czy wody. Ma największy wśród tego typu urządzeń zakres czułości od 0 do 20% obs/m., a ponadto pozwala na podłączenie sześciu kolorowych kamer IP.

 

5. System zarządzania kluczami do obiektów rozproszonych SCS-DK
Electronic Power Market Sp. z o.o., Szczecinek

Nowoczesny i skalowalny system DSO/Pa o rozbudowanych funkcjach DSP.

Architektura systemu oparta o równorzędne jednostki z wykorzystaniem protokołu TCP/IP.
Oprogramowanie do konfiguracji

 

 

6. MultiVES dźwiękowy system ostrzegawczy
Ambient- System Sp. z o.o., Gdańsk

Nowoczesny i skalowalny system DSO/PA o rozbudowanych funkcjach DSP. Architektura systemu oparta o równorzędne jednostki z wykorzystaniem protokołu TCP/IP. Oprogramowanie do konfiguracji o przejrzystym interfejsie pozwala na szybkie oprogramowanie systemu nawet na dużych obiektach. Zdalny dostęp, buforowanie komunikatów, funkcja interkomu i BlackBox, 28 komunikatów rozgłaszanych globalnie, wejścia audio każdej jednostce i mikrofonie strefowym to tylko niektóre cechy tego polskiego systemu.

 

7. System ABLOY CLIQ CONNECT
ABLOY OY, Finlandia
Zgłaszający: ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o., Warszawa

Obecne funkcjonalności systemu ABLOY CLIQ CONNECT pozwalają użytkownikowi za pośrednictwem aplikacji mobilnej w dowolnym miejscu i czasie pobierać oraz aktualizować uprawnienia dostępu na swoim kluczu. Nowa koncepcja daje możliwość podwójnej autoryzacji wejścia, jak również pozwala wprowadzać bardziej restrykcyjne czasowe ograniczenia ważności klucza. Klucze wyposażone są w moduł BLE (Bluetoth Low Energy) cechujący się minimalnym zużyciem energii.

8. Platforma HID Mobile Access®
HID Global, USA
Zgłaszający: ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o., Warszawa

Platforma HID Mobile Access® to nowoczesna platforma technologiczna umożliwiająca wygodne otwieranie drzwi, bram oraz szlabanów, upraszczając proces zarządzania bezpieczeństwem. System zawiera wszystko, co jest niezbędne do natychmiastowego wykorzystania urządzeń mobilnych z modułami Bluetooth Smart i NFC. Do tej grupy urządzeń należą między innymi iPhony i smartfony z systemem operacyjnym Android. Urządzenia stosowane w popularnym obecnie środowisku BYOD (Bring Your Own Device) stanowią alternatywę dla wykorzystywanych dotychczas standardowych kart, breloków oraz innych nośników służących do identyfikacji. Opisywane rozwiązanie umożliwia także otwieranie drzwi przesuwnych ze znacznej odległości z wykorzystaniem opatentowanej techniki Twist and Go.

9. Aperio®
ASSA ABLOY AB, Szwecja
Zgłaszający: ASSA ABLOY Poland Sp. z o.o., Warszawa

Aperio® to globalna technologia grupy ASSA ABLOY, umożliwiająca bezprzewodowe połączenie zamków mechanicznych z kontrolą dostępu – bez konieczności modyfikacji stolarki drzwiowej.
Sercem technologii jest bezprzewodowy protokół komunikacyjny, który pozwala na integrację systemu kontroli dostępu z kompatybilnymi elementami wykonawczymi – takimi jak elektroniczne zamki, klamki oraz cylindry.
Platforma Aperio® wspiera najpopularniejsze standardy zbliżeniowe – takie jak
wirtualne poświadczenia HID Mobile Access SEOS, iCLASS SE, MIFARE, MIFARE DESFire, LEGIC®, HID PROX oraz EM410x.

 

 

10. Elektroniczny system kontroli dostępu blueCompact
Aug.Winkhaus GmbH&Co.KG, Niemcy
Zgłaszający :Winkhaus Polska Beteiligungs Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., Rydzyna

blueCompact to pierwszy elektroniczny system kontroli dostępu programowany przy pomocy bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne (Android lub iOS). System został zaprojektowany dla niewielkich obiektów jak domy prywatne, niewielkie firmy i biura (maks. 25 wkładek i 99 kluczy). Innowacją jest prosty sposób programowania kluczy i wkładek przy użyciu aplikacji na telefony komórkowe. Pozwala ona na odpowiednie przypisanie praw dostępu poszczególnym komponentom

11. Sieciowy rejestrator wizji i dźwięku SRN-4000
Samsung Techwin Europe LtD, Wielka Brytania

64 kanały, wielomiesięczny zapis na 12 dyskach hot-swap, obsługa bez komputera, instalacja plug & play, 4 niezależne porty sieciowe i najwyższe bezpieczeństwo, zasilacz redundantny hot-swap, rewolucyjna technologia „Video Summary”, z kompresją wyszukiwania nawet z 24h do 5 minut, klasyfikacja obiektów (pojazd/człowiek, kolor, kierunek ruchu, obszar), analiza statystyczna z mapowaniem ruchu – to tylko część możliwości sieciowego rejestratora wizji i dźwięku SRN-4000 od Samsung Techwin Europe.

 

12. Centrala sterująca urządzeniami przeciwpożarowymi FPM+
Ela-compil Sp. z o.o., Poznań

Centrala FPM+ to innowacyjne, jedno z pierwszych na rynku, urządzenie modułowe przeznaczone do sterowania i nadzorowania prac wszystkich urządzeń i systemów ppoż. w budynku, niezależnie od ich producenta.
FPM+ pozwala na zintegrowane zarządzanie systemami ppoż. oraz ułatwia ich kontrolowanie. Centrala jest kompatybilna z systemami SMS i BMS, dzięki czemu realnie wzrasta poziom bezpieczeństwa ppoż. obiektu. Budowa urządzenia zapewnia prostą instalację i umożliwia elastyczną rozbudowę systemu.

 

13. Pasywna czujka podczerwieni, dalekiego zasięgu XTRALIS ADPRO PRO – E-400H
XTRALIS Global, Irlandia
Linc Polska Sp. z o.o., Poznań

Czujki XTRALIS ADPRO E-400H charakteryzuje szybka i skuteczna detekcja. To rozwiązanie bazujące na detekcji podczerwieni, do ochrony perymetrycznej na dystansie do 220m, za pomocą jednego urządzrnia , Czujki te mogą pracować w każdych warunkach pogodowych- w dzień i w nocy. Najważniejsza cecha czujek PIR z serii PRO E jest bardzo niski próg fałszywych alarmów. Detektory z serii PRO E wyposażone są w zaawansowane funkcje analizy sygnałów oraz szereg zabezpieczeń
antysabotażowych.

14. System bezprzewodowej transmisji wideo QARA- CVI
CAMSAT Gralak Przemysław, Solec Kujawski

QUARA- CVI to pierwszy na świecie system bezprzewodowej transmisji dla kamer HDCVI. QARA –CVI przesyła jednocześnie nawet 64 obrazy Full HD z kamer analogowych cvi bezprzewodowo.
System składa się z nadajnika z 2 wejściami CVI oraz uniwersalnego Multi odbiornika EVIF współpracującego również z rejestratorami AHD i TVI z protokołem ONVIF 2.0.
– zasięg 2000m,
-pasmo 5GHz,
-16 kanałów,
-64 obrazy jednocześnie
-odporna obudowa zewnętrzna,
-multi odbiornik do CVI, TVI, AHD, -serwis 24h.

 

15. Detektor zasysający VESDA-E, model VEU-A10
XTRALIS Pty Ltd, Wielka Brytania
Zgłaszający: XTRALIS (UK) Ltd,

VESDA-E VEU-A10 to zasysający detektor dymu klasy premium należący do nowej linii produktowej VESDA-E, będącej kolejną generacją czujek z rodziny VESDA. Istotne cechy tego rozwiązania to: bardzo wysoki poziom czułóści – 15-krotnie wyższy niż czujek VESDA VLP, przynajmniej 3-krotnie lepsza odporności na zanieczyszczenia, ponad 2-krotnie dłuższe rurociągi przy zachowaniu określonej czułości detekcji, a także o ok. 8% mniejsze zapotrzebowanie prądowe na jednostkę powierzchni. Moduły StaX takie jak: zasilacze, detektory gazów ECO, automatyczny system przedmuchiwania rurociągów, są idealnie dopasowane do współpracy
z detektorami VESDA-E zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym uzupełniając funkcjonalność systemu o dodatkowe elementy. Aplikacje analityczne dla modułów StaX (Xapps) mogą być zamawiane, pobierane, konfigurowane
i zarządzane zdalnie przez internet. Oprogramowanie VESDA-E Analytics umożliwia analizę zasysanego powietrza pod kątem obecności cząstek spalin − DieselTraceTM, kurzu − DustTraceTM i PCV − FireTraceTM, co zwiększa niezawodność detekcji
i reakcji na zaistniałe zdarzenie. Detektory VESDA-E dysponują rozbudowanym systemem opcji komunikacyjnych tj.: Ethernet, WiFi, USB, VESDANet, wyjścia przekaźnikowe, których efektywne wykorzystanie może obniżyć koszty instalacji, uruchomienia, nadzoru i konserwacji nawet do 15%.

 

16. System alarmowy CALLISTO ( CPX200 NWB)
EBS Sp. z o.o., Warszawa

System alarmowy Callisto to rozwiązanie dla każdego domu, mieszkania, biura czy punktu usługowego zapewniające swojemu użytkownikowi wygodę, niezawodność i atrakcyjną cenę na poziomie kupna i eksploatacji. 7 linii przewodowych (konfigurowalnych na bezprzewodowe) i 9 bezprzewodowych, 3 wyjścia do sterowania automatyką, możliwość podłączenia niezależnie do 9 pilotów, zaawansowana funkcjonalność zintegrowana na jednej płytce, możliwość częściowego uzbrojenia alarmu oraz bezpłatna aplikacja mobilna AVA to podstawowe zalety hybrydowej centrali produkowanej przez EBS.

17. System wskazywania i lokalizacji wolnych miejsc parkingowych
Park Assist
PARK ASSIST, USA
Zgłaszający: C & C Partners Sp. z o.o., Leszno

To pierwszy w Polsce system wskazywania wolnych miejsc parkingowych oparty na kamerach Park Assist. System ten różni się od pozostałych dotychczas stosowanych na polskim rynku i pozwala na obserwowanie każdego zaparkowanego pojazdu w czasie rzeczywistym w kioskach informacyjnych, czy na smart fonach. Inteligentna kamera M4 obejmuje swoim zasięgiem cztery miejsca parkingowe, a dzięki czujkom przesyła sygnał wideo do głównego serwera. Park Assist pozwalanie tylko szybko znaleźć wolne miejsce parkingowe, ale wprowadzić szereg usprawnień dla użytkownika parkingu, jak i właściciela systemu.

18. Depozytor SAIK CAR
Bt electronics sp. z o.o., Kraków

Depozytor SAIK CAR jest wyjątkowym rozwiązaniem na rynku zabezpieczeń kluczy i dokumentów, ze względu na możliwości łączenia go z systemem zarządzania flotą. Stosowanie urządzenia SAIK CAR obniża koszty eksploatacji pojazdów dzięki rejestrowanemu i szybkiemu przepływowi informacji dotyczących samochodów, kluczy do nich, dokumentów samochodowych oraz kierowców do osoby odpowiedzialnej za flotę. SAIK CAR zapewnia: bezpieczeństwo, kontrolę i wygodę.

 

19. Rejestrator sieciowy DS-96256NI-F24/H
Hangzhou Hikvision Digital Technology Co. Ltd, Chiny
Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa

Rejestrator DS-96256NI-F24/H jest urządzeniem nowej generacji z połączeniem zaawansowanej technologii jednoczesnego dekodowania audio i wideo. Łączy w sobie zintegrowany system zapisu i odtwarzania, technologii sieciowej i inteligentnych funkcji analizy obrazu. Możliwość pracy obu płyt oddzielnie lub jako współpracujący system telewizji przemysłowej. Do zastosowania w takich dziedzinach jak:
Duże obiekty handlowe, bankowość, wojsko, komunikacja, transport. Edukacja, bezpieczeństwo publiczne.

 

20. Kamera typu fisheye DS-2CD63C2F-IVS +kamera obrotowa DS-2DF8236IV – AEL (W)
Hangzhou Hikvision Digital Technology Co. Ltd, Chiny
Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa

Tandem do monitoringu zapewniający połączenie najlepszych cech kamery Fisheye- obserwacja dużego obszaru i kamery PTZ – wyciąganie szczegółów z kadru przy pomocy zoomu optycznego. Po zestawieniu kamer poprzez darmowe oprogramowanie Ivms-4200 obraz dookólny z kamery Fisheye tworzy swego rodzaju mapę synoptyczną dla operatora, gdzie po kliknięciu w dane miejsce system automatycznie w to miejsce wysteruje kamerę szybkoobrotową

 

21. Głowica pozycjonująca z promiennikiem laserowym DS- 2DY9187-AI8
Hangzhou Hikvision Digital Technology Co. Ltd, Chiny
Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa

Głowica pozycjonująca Hikvision DS.-2DY9187 – AI8 z wbudowanym oświetlaczem laserowym dedykowana jest do obserwacji rozległych obszarów charakteryzujących się słabym oświetleniem sceny i wytwarzania obrazu o rozdzielczości Full HD. Dzięki wbudowanemu oświetlaczowi o dużym zasięgu zdolna jest obserwować obiekty oddalone o 800 m nawet w warunkach całkowitej ciemności.Dzięki32xzoomowi optycznemu, technologii dzień/noc oraz nowoczesnemu, precyzyjnemu mechanizmowi PTZ urządzenie zapewnia możliwość uzyskania większej ilości detali szerszego zakresu pola obserwacji. głowica posiada ponadto funkcje Smart defog, EIS, a także wbudowaną wycieraczkę zapewniając wysoką jakość obrazu nawet w ekstremalnych warunkach środowiskowych.

22. Kamera szybkoobrotowa bispectralna DS-2TD4035D-50
Hangzhou Hikvision Digital Technology Co. Ltd, Chiny
Zgłaszający: Hikvision Poland Sp. z o.o., Warszawa

Kamera sieciowa (IP) termalno optyczna posiada pole zastosowań w warunkach ograniczonej widzialności. Jej właściwości pozwalają na pracę na rozległych obszarach takich jak: lotniska, hale przemysłowe, magazyny, platformy wiertnicze, przejścia graniczne, leśnictwo, instalacje wojskowe, przemysł hutniczy itd.

 

 

23. FLEX ZONE SYSTEM detekcji wykrywający próby forsowania ogrodzeń
SENSTAR CORPORATION, Kanada
RABAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa, Poznań

OptimaGSM to modułowa, hybrydowa centrala z komunikacją GSM i IP. Oprócz standardowych funkcji centrali alarmowej posiada funkcje i opcje automatyki budynkowej z wykorzystaniem technologii SmartPLC tj. komunikacji po przewodach elektrycznych. Wyjątkowo proste i czytelne sterownie dzięki intuicyjnemu i przejrzystemu interfejsowi GUI paneli, webserwera i aplikacji mobilnych. Dostęp do systemu w każdej sytuacji i z wielu urządzeń mobilnych zapewnia komunikacja GSM i IP.

 

 

24. Megafon sieciowy AXIS C3003-E
Axis Communications Poland Sp. z o.o., Warszawa

AXIS C3003 Network Horn Speaker to łatwy w instalacji megafon zewnętrzny, który umożliwia zdalną emisję wyraźnego dźwięku, na różnych dystansach. W połączeniu z nadzorem wizyjnym, AXIS C3003-E umożliwia operatorowi zdalne nadawanie komunikatów, np. w celach informacyjnych lub dla powstrzymania niepożądanych działań. Urządzenia te są wydajnym rozwiązaniem pozwalającym zwiększyć efektywność nadzoru wizyjnego zarówno na zewnątrz, tj. w parkach, przy skwerach, czy na parkingach, ale też w zabudowaniach i infrastrukturze krytycznej.

25. Kamera sieciowa AXIS Q6128-E
Axis Communications Poland Sp. z o.o., Warszawa

AXIS Q6128-E jest kompaktową kamerą PTZ gotową do pracy na zewnątrz, oferującą rozdzielczość 4K Ultra HD przy 30 kl./sek., 12-krotny zoom optyczny, autofocus, a także szybki i precyzyjny obrót 700°/sek. Kamera jest idealna do stadionów sportowych, placów, skrzyżowań ulic i dużych otwartych przestrzeni. Dzięki funkcji Elektronicznej Stabilizacji Obrazu dostarcza płynny obraz wideo nawet w wietrznych warunkach. Technologia Axis Sharpdome zapewnia wyrazisty obraz we wszystkich kierunkach, także ponad i poniżej horyzontu. A funkcja Speed Dry ułatwia uzyskiwanie ostrego obrazu podczas deszczu. AXIS Q6128-E gwarantuje niezawodne działanie i odporność na trudne warunki pogodowe (klasy ochrony IP66 i NEMA 4X), a także odporność na uderzenia (klasa IK 08). Dodatkowe funkcje to usuwanie zamglenia i wykrywanie wstrząsów.

26. Detektor & kamera OMV 210
RSI VIDEOTECHNOLOGIES, Francja
Zgłaszający :Izba Technicznej Ochrony Mienia Euroalarm Sp.j. KULIK, Bydgoszcz

Jedyny na rynku, zewnętrzny bezprzewodowy detektor z kamerą do wideoweryfikacji. Po wykryciu ruchu przez czujkę PIR przesłany jest krótki materiał video(do 10sek) celem weryfikacji przez operatora stacji Agencji Ochrony czy alarm jest spowodowany zaistniałem zagrożeniem i czy należywysłac grupę interwencyjną. W przypadku stwierdzenia że kryterium alarmunie zostało wywołane przez intruza, operatornie ma potrzeby angażowania patrolu co w dużym stopniu oszczędza czas i środki. Materiał video wysyłany jest torem GSM/GPRS.

 

27. Centrala dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego typu IVO
pAudio Jan Pacuk, Szczecin

Centrala DSO IVO opracowana została przez polskich inżynierów dobrze znających rynek i wymagania dla systemów oraz instalacji DSO. Twórcy systemu, przez wiele lat brali udział w projektowaniu i późniejszym uruchamianiu rzeczywistych instalacji DSO na obiektach.
W opracowaniu systemu, brały udział znane w branży firmy inżynierskie, posiadające wieloletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych dla systemów pożarowych.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych podzespołów, funkcjonalność można rozszerzyć bez potrzeby opracowywania nowej elektroniki.
Duży nacisk położono na zastosowanie elementów i technologii, znacząco wpływających na ograniczenie poboru energii podczas pracy i czuwania systemu. To nie tylko slogany ale inżynierskie podejście wpłynęło na fakt, że system dużej mocy potrzebuje niewiele energii na potrzeby własne. W jednej szafie możemy umieścić urządzenia o mocy wyjściowej ok. 7 kW.

28. Aliro- Kontrola dostępu
Vanderbilt International (SWE) AB

Aliro to całkowicie nowy system oparty na ponad 30 latach doświadczenia w dziedzinie kontroli dostępu, który bazuje na komunikacji IP. Wykorzystuje płaską architekturę systemu, składającą się z punktów dostępowych ( access Poit – AP) dla pojedyńczych drzwi, które razem tworzą połączony w sieć IP system obsługujący do 512 przejść. Zastosowanie technologii DESfire EVI zapewnia jej najwyższy poziom zabezpieczeń. Użytkownik łączy się z systemem przez przeglądarkę www lub aplikację mobilną.

29. Seria zasilaczy EN54- zasilacze do systemów przeciwpożarowych
PULSAR K. Bogusz Sp.j., Siedlec

Zasilacze buforowe serii EN54 do systemów przeciwpożarowych zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami norm EN 54-4:2001, EN 12101-10:2007. Zasilacze te przeznaczone są do bezprzerwowego zasilania urządzeń sygnalizacji pożarowej, systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu i ciepła oraz urządzeń przeciwpożarowych i automatyki pożarowej wymagających stabilizowanego napięcia 24V DC (±15%). Posiadają mikroprocesorową kontrolę pracy odpowiedzialną za pełną diagnostykę pracy zasilacza oraz akumulatora

30. Zitegrowany system zarządzania bezpieczeństwem Pożarowym SIS-FIRE
SCHRACK SECONET POLSKA Sp. z o.o., Warszawa

Zintegrowany system zarządzania bezpieczeństwem pożarowym SIS-FIRE (Safety Integrating System) stosowany jest do wizualizacji, sterowania i zarządzania urządzeniami przeciwpożarowymi oraz integracji innych systemów, mających wpływ na bezpieczeństwo pożarowe obiektu tak, by zapewnić jego maksymalny poziom ochrony poprzez utworzenie jednego, spójnego i w pełni kompatybilnego i kompleksowego narzędzia nadzoru nad budynkiem. SIS-FIRE powstał na bazie wieloletnich doświadczeń firmy Schrack Seconet w zakresie systemów bezpieczeństwa pożarowego.

31. OptimaGSM – centrala alarmowa z komunikacją GSM/IP i funkcjami automatyki budynkowej
Ropam Elektronik s.c., Myślenice

OptimaGSM to modułowa, hybrydowa centrala z komunikacją GSM i IP. Oprócz standardowych funkcji centrali alarmowej posiada funkcje i opcje automatyki budynkowej z wykorzystaniem technologii SmartPLC tj. komunikacji po przewodach elektrycznych. Wyjątkowo proste i czytelne sterownie dzięki intuicyjnemu i przejrzystemu interfejsowi GUI paneli, webserwera i aplikacji mobilnych. Dostęp do systemu w każdej sytuacji i z wielu urządzeń mobilnych zapewnia komunikacja GSM i IP.

regulamin

Poprzez kontynuację wyrażasz zgodę na używanie cookies. więcej informacji / more info

Poprzez akceptację wyrażasz zgodę na używanie cookies np. byśmy mogli lepiej dostosować wyświetlanie treści do oczekiwań naszych czytelników. The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij / Close